REFERENCE & EDUCATİON SCİENCE

İnsanlar Ne Arıyor #7 (son) – blooDNAcid

Uzun bir aradan sonra “Son Bölüm” ile karşınızdayız.İnsanlar Ne Arıyor” serisi 🙂

Bu sefer kategorideki arama terimleriyle: “dinlenme rampası” (ortalıkta yatan en iyi + iki bonus terim ile)

 1. birinin kızamık olduğu nasıl anlaşılır / uh, ona sor? Bu yardımcı olmazsa, bakın kızamık virüsüne özgü antikorlar ve hafıza hücreleri mi arıyorsunuz? Bir sarkaçla içsel çatışmalar aramayın, Lanka’ya ya da onun gibi bir şeye sormayın…
 2. cdl havuz temizliği / Bu çok iyi çalışıyor çünkü Klor Dioksit (CDL) mükemmel bir havuz temizleyicisidir.. başka hiçbir şey. Sadece bu Bilmelisin!
 3. gevşetici bdsm / Vay be… burası çok karanlık köşe… buradaki blogda bununla ilgili hiçbir şey bile yok… belki meslektaşım “tünel oyunları” hakkındadır, en azından ben bir kez bahsedildi, bu köşeye gel. Yıllar önce, bir BDSM meraklısının yalnızca eğitimli bir hemşire olmakla kalmayıp aynı zamanda BDSM’ye erişimi olan “özel bir asistanı” olduğu bir vakamız vardı. kas gevşeticiler böyle bir madde ile onu felç etmek ve solunum kaslarının da felç olacağı süre boyunca onu tutmak çanta. Neredeyse nihai tünel. Daha fazla teslimat mümkün değildir. Ama sonra sokete girdi. Doğal olarak. Öyleyse, 3 No’lu meslektaşım: Bunu yapmazdım!
 4. ısırgan otu ile tünel işkencesi / Ve bir Tünel Gemisi daha! *iç çeker* Tünel bunun gibi Aksi takdirde: Kulağa gerçekten rahatsız edici geliyor! Her neyse: Neden birisi buraya “Moleküler balistik gerçekte nedir?” veya “Dünyadaki en bilinmeyen adli genetikçi kimdir?” Neden hep bu uçurum amcalar?
 5. laacher bkz uçak / Orada biri var mı? Evet. Biriyle üzerine inebilir misin? tavsiye etmem. Zaten denedim, iyi bitmedi.
 6. otopsi helal mi / Otopsi mi? rapçi? Ben öyle düşünmüyorum, çünkü İslam’da jambonlar evet bazıları muhtemelen öyle değil Müzik ile. Ah, öyleydi otopsi anlamına gelen?! Tamam, o zaman: karmaşık… (İslam’da sıklıkla olduğu gibi)
 7. Biyoloji okuyan bir adam virüsleri nasıl reddedebilir? / Evet, bu iyi ve haklı bir soru! Muhtemel cevaplar: 1. Biyoloji okuyor ama tamamlamıyor, sadece bitki tanımlama stajına katılıyor; 2. Şiddetli kraniyoserebral travma veya açık çoraplar; 3. halkın inkarı (daha iyi bilmeye karşı) para yığınları getirir (böylece bazen biri kumar 100k olabilmek). Temelde evrim teorisi gibidir: Onu inkar eden insanlar üç şeyden biridir: cahil, aptal veya yalancı.
 8. evcil köpek çiftçinin karısına biner / Kötü köpek! Ve eğer çiftçinin karısı birkaç çok fazla teşvik verdi: Kötü Çiftçi (seviye 7 veya 8)! (yasa diyor)
 9. ıslak koala / Benim onlar gibi onlar da benim için kuru tanımakçok daha iyi (ve Bu gece ışığı açık bıraksam iyi olur… *ürperti*)
 10. zaten kanser nedir / güzel soru (ve Google’da “hiç” arama yaptığınız için teşekkürler)! Ve hak etti. Bu karmaşık ve daha uzun bir hikaye
 11. papa palpatine / evet, bu çok yakın. 10 yıl önceHala Ratzepoop’un günlerinde, yazdığım zaman aynı aydınlanma yaşadım: “Ve bu derneğin başkanı olan Papa, uzun zamandır birçok kişiye klasik bir çizgi roman gibi geldi – ya da bilim kurgu kötü adam önce.” o burada ama çok daha iyi değil...
 12. +evrime+rağmen+bir+tanrı+olabilir mi? / ve sondan bir darbe daha – Hoşuma gitti 🙂 Özellikle “+” işaretleri (eğer artı işareti olmaması gerekiyorsa….) – Evet, mantıksal olarak “bir tanrı” ve evrim elbette birbirini dışlamıyor. Evrim gibi yokluğunda olmayacak hiçbir şeyi yapmayan çaydanlık şeklinde izi sürülemeyen bir tanrı olabilir. Yalnızca Hıristiyan, Yahudi ve Müslüman Tanrı (ve bazılarının hakkında söyledikleri) the Bu yüzden efsanevi olur) ve evrim birbirini dışlamak. İkincisi gelince Kanıtlar ve eskisi için… ahem… pek iyi bilinmez… eh, sıkı olacak.

_______

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *