Casino Habar

İnsanların Kumarhane Oyunlarını Oynamayı Sevmelerinin 8 Nedeni

Kumarhaneler ve kumarhaneler uzun zamandır popüler tesisler olmuştur. Aslında, kumar tahmin edilenden daha uzun süredir var. Dünya çapında tarihin çeşitli aşamalarında birçok farklı kültürde var olmuşlardır. Ve sahnenin aşağı yukarı günümüze benzediği iddia edilebilir. Bu kumarhane oyunlarında yeniyseniz veya tüm vızıltıların ne hakkında olduğunu merak ediyorsanız, işte kumarhane oyunlarını eğlenceli hale getiren sekiz faktör.

Bazı kumarhane oyunları yetenekli oyunu ödüllendirir

Öncelikle şunu bir kenara bırakalım: tüm kumarhane oyunları bir dereceye kadar şans içerir. Ancak kapsam değişir. Bazı oyunlarda, evin sınırı yeterince düşüktür ve planlı hazırlık ile uzun vadede karlılık elde edebilirsiniz. Elbette en önemli örnek pokerdir. Kumarhane kart oyunlarının poster çocuğu ve yüksek beceri tavanına sahip. Yeni başlayan ve profesyonel arasındaki fark çok yönlü ve çok büyük. Ne kadar karmaşık olursa olsun, ipleri öğrenmek ve yavaş yavaş daha yetenekli olmak eğlenceli bir deneyimdir.

Çok para kazanma imkanı sunarlar

Genel olarak kumarhane oyunları ve kumarhanelerle ilgili en büyük klişe nedir? Karşılığını veren riskli bir oyundan büyük miktarlarda nakit biriktirmek. Dürüst olmak gerekirse, bu sadece filmlerde fazla oynanan bir şey. Profesyonel turnuvalardan çok para kazanan Chris Moneymaker gibi insanlar bunu kısıtlama ve soğuk hesaplamalarla yapıyor. Ancak arsız oyunlarla yüksek oktanlı debriyaj zaferleri de duyulmamış değil. Nadir olabilirler, ancak yine de mümkündür. Hayatınızı değiştirebilecek kadar büyük miktarda para kazanma kavramı hayal gücünüzü gıdıklıyor. Ve kumarın cazibesinin bir parçasıdır.

Kumarhane oyunları neredeyse evrensel olarak eğlencelidir

Bazı insanlar kazanma yüzdeleri ile fazla gergin olma eğilimindedir. Poker turnuvalarında kazanma oranını sabit tutmak isteyen bir kumarbaz için, eğlenmeyi unutacak kadar stresli olabilir. Ancak yeni başlayan biri olarak, biraz PMA (pozitif zihinsel tutum) ile alırsanız, bu eğlenceli tarafı kolayca keşfedeceksiniz. Çoğu kumarhane oyununda kazanmanız gereken bol şans var. Bu rastgelelik unsuru olduğu için, kaybederseniz neredeyse hiçbir zaman tamamen sizin suçunuz değildir. Yani kumarhane oyunları – özellikle slot oyunları – eğlenceyi her şeyden önce koyar.

Olasılıkları yenmenin doğuştan gelen bir heyecanı var

Tüm kumarhane oyunları, kumarhanenin lehine olacak şekilde düzenlenmiştir. Biz buna ‘ev kenarı’ diyoruz. Bazı oyunlarda bu% 5 gibi bir şey olabilir, ancak küçük bir sayı bile kumarhanenin uzun vadede bir miktar kar tutacağı anlamına gelir. Sonuçta bu bir iş. Yani gerçekten kazanmaya başladığınızda, olumsuz ve bazen de adil olmayan olasılıkları yenmeye başlıyorsunuz. Kumarhaneyi bu şekilde yenmek büyük bir heyecan ve eğlence var.

Kumarhaneler, kumar dışında ek avantajlarla birlikte gelir

Modern haliyle kumarhaneler yaklaşık bir asırdır etrafta. Ancak zaman geçtikçe, kumar yasadışı hale geldi ve birçok Vegas kumarhanesi başka bir işe geçmek zorunda kaldı. Çoğu otel oldu. Dolayısıyla, hükümet kumar yasağını kaldırdığında, bu kumarhaneler bu unsurların bir kısmını korudu. Günümüzün en iyi kumarhaneleri, masaya fişten daha fazlasını koyar. Onlar baştan aşağı bir eğlence yeridir. Kaliteli yemekler, müzik performansları, bedava içecekler – adını siz koyun. Yine de çoğu, önce biraz kumar oynamanızı gerektirir.

Kumarhane oyunları arkadaşlarla daha eğlencelidir

Arkadaşlarla neredeyse her şeyin daha eğlenceli olduğunu iddia edebilirsiniz. Ancak kumarhaneler, unutulmaz zaman geçirmek için en iyi yerlerden biridir. Tüm tasarımı, rahat rahatlama ve riskli maskaralıklar fikrini güçlendirir. Ayrıca, yukarıda bahsettiğimiz faktörlerin birçoğu nedeniyle, takılmak için soğuk yerler olma eğilimindedirler.

Çevrimiçi kumarhaneler kendi avantajlarını sunar

Pek sosyalleştirici değilseniz, sizin için çevrimiçi kumarhaneler var. Evinizin rahatlığına hemen sahipler. Çoğu büyük çevrimiçi kumarhane, benzersiz, güçlü noktaları ile fiziksel kumarhaneleri bile geride bıraktıkları noktaya kadar oldukça fazla oyun çeşitliliğine sahiptir.

Bir kumarhane oyunları kitaplığında herkes için bir şeyler var

Pek çok insan bir nedenden ötürü hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kumarhanelere gidiyor. Herkese zevkleri ne olursa olsun bir şeyler verir.

Becerilerinizi geliştirmek ve akıllılar aracılığıyla fişlerinizi kazanmak ister misiniz? Pokerde iyi olun. Sadece soğuk bir oyunda eğlenmek mi istiyorsunuz? Bakara dene. İkisindende biraz? O zaman blackjack’i deneyin. Başkalarıyla etkileşim kurmaktan hoşlanmasanız bile, kumarhaneler sayısız slot oyunuyla sizi mizah edecek.

Farklı kumarhane oyunlarını burada yalnızca şurada oynayın: JeetWin. Şimdi üye Ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.