Casino Habar

Kumarhane Kumarında Yapılmaması Gerekenler

2020 pandemisinde birçok kumarhane dükkanı kapatmak zorunda kaldı. Birçok ülke de pandeminin müteakip dalgalarıyla karşı karşıya. Ondan ne zaman kurtulacağımızı kimse söyleyemez – muhtemelen yakında değil. Doğal olarak, pandeminin yeniden canlanması, kumarbazların çevrimiçi kumara başvurmaları gerektiği anlamına gelir. Çevrimiçi kumarhane platformları da on yılı aşkın bir süredir hızlı bir büyüme gördü. Birkaç nesil yeni kumarbaz, bu nedenle bunu yalnızca kumar web sitelerinde yaşadı.

Çevrimiçi kumar, bugün bir kumarhaneden bekleyeceğiniz özelliklerin çoğunu sunabilse de, durum tamamen aynı değildir. Birincisi, kumarhane görgü kurallarımız paslanabilir. Bu, çevrimiçi kumarhanelerin size mutlak özgürlük verdiği bir yerdir, çünkü evde kendi unsurlarınızdasınız. Ancak, kumarhaneler açıldığında, gerçek kumarhane deneyimini yeniden bulma isteği duyabilirsiniz. İşte sizi uzaklara taşıyacak kumarhane görgü kurallarının yapılmaması gerekenler için bir başlangıç.

1. Masada kumar oynarken interneti kullanmayın.

Çevrimiçi blackjack oynarken, olası herhangi bir el için bir strateji rehberi aramak kolaydır. Bunun dışında bir alışkanlık geliştirmek de kolaydır. Şimdi, bir kumarhanede rehberlere danışmak kendi başına yasa dışı değildir. Ancak, masadayken akıllı telefonunuzu çıkarmak genellikle kötü bir görgü kurallarıdır. Selfie çubuğunuzu kumarhaneye getirmeniz de iyi bir fikir değil. Bir kumarhane akıllı telefon kullanımını geçmiş gibi görünse bile, çoğu kumarhanede oyun katının fotoğraflarını çekmek tamamen söz konusu değildir. İyi bir önlem için, birinci sınıf bir kumarhaneye gidiyorsanız telefonunuzu sessiz/titreşim moduna aldığınızdan emin olun.

2. Satıcının sözünü kesmeyin.

Yeni başlayanlar için bir kumarhane göz kamaştırıcı bir sihir yeri olabilir. Birçok insan oraya sıradan bir eğlence ve içki akşamı için gider. Bunlara uyum sağlamak için, yeni başlayanlar için uygun olan çok sayıda kumarhane oyunu vardır. Krupiyeler ayrıca yeni oyunculara mümkün olduğunca dostça yaklaşmaya çalışır. Ancak, onları soru ve stratejilerle boğmayın. Masa adabını bilmek de önemlidir. Çevrimiçi kumara aşinaysanız, ilgili terimlerin çoğunu bileceksiniz. ‘Vur’ daha fazla kart istemek, ‘kalmak’ geçmek demektir.

Komutların çoğu için el hareketleri de vardır ve siz ya terimleri söylersiniz ya da el hareketini yaparsınız. Krupiyeden başka hiçbir şekilde kart istememelisiniz – kart oyunları masası sessiz bir yerdir. Ayrıca bayi ile asla parasal işlem yapmazsınız. Krupiyenin parayla değil, yalnızca fişle ilgilendiğini unutmayın. Bu, yabancılarsa diğer oyunculara da uzanır. Bir oyun devam ederken büyük olasılıkla dostça sohbetinize geri dönmekle ilgilenmeyeceklerdir.

3. Kumar oynamıyorsanız koltuk işgal etmeyin.

Kumarhanede arkadaşlarla takılmak tamamen normal bir şey. Sizin için salon, bar ve Keno gibi loto benzeri oyunlar var. Ayrıca hepinizin aynı oyunu oynaması da gerekli değildir. Hatta bir çok katlı blackjack veya poker oyununda arkadaşınızın size tavsiyede bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ama oynamazlarsa yer alamazlar. Ayrıca, diğer oyuncuların elleri üzerinde belirgin bir görüşe sahip olmadıkları bir yerde sizin arkanızda duracaklardır. Bunu söylemeye gerek yok ama arkadaşınızla çok yüksek sesle konuşmamak da iyi bir fikirdir.

4. Kumarhane mülkünü kurcalamayın.

Halka açık bir eğlence yeri olmasına rağmen, kumarhane aparatlarını çok koruyor. Kartları tutarken, yalnızca bir elinizle yumuşak bir şekilde tutun. Açıkçası, onları işaretlememelisiniz – bu bilinen bir aldatma yöntemidir. Ayrıca eğilmemeleri veya üzerlerine içecek dökülmemeleri için dikkatli bir şekilde tutmalısınız. Kartların açık olarak dağıtıldığı çoğu oyunda, onlara dokunmanız bile gerekmez.

Son olarak, görgü kurallarının her oyuncunun rahatlığı için orada olduğunu unutmayın. Kumarhane, her yeni gelenin tüm kuralları bilmesini beklemez, bu nedenle başka birinin kumarhane deneyimini etkileyecek bir şey yapıyorsanız size haber verirler. Genel olarak, kendinizi iyi, arkadaşça davranışlarla taşırsanız, kumarhane gecesi için altınsınız.

Bugün kaydolun JeetWin ve ödüller kazanmak için muhteşem kumarhane oyunları listesini oynayın! Zevk almak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir